Přísně utajovaná Oblast 51 přitahuje pozornost lovců mimozemšťanů už dlouhé roky. Nad oblastí lidé velmi často hlásí zvláštní pozorování, podle některých jde o oblast, kde jsou věznění mimozemšťané. Málokdo tuší, co přesně oblast ukrývá, protože se jedná o nepřístupný vojenský prostor. Dvojice lovců UFO nyní využila moderní technologie a celou oblast natočila z neuvěřitelných 40 kilometrů.

Zakázaná oblast byla postavena v roce 1955 a sloužila jako testovací plocha pro experimentální letouny a dodnes se zde testují nová a přísně tajná letadla. Oblast je součástí kalifornské letecké základny Edwards, uvádí portál Dailymail.

Díky nepřístupnosti a tajemným úkazům, které lidé nad oblastí pozorovali, si základna velmi rychle získala pozornost zejména lovců UFO, kteří věří, že jde o tajnou základnu pro mimozemský výzkum.

Amatérští lovci UFO Tim a Tracy Doylovi, kteří provozují kanál UFO Seekers na Youtube, podnikli před nedávnem výstup na Tikaboo Peak. Vrchol se nachází přibližně 40 kilometrů východně od základny. Odsud díky teleskopickým objektivům pořídili unikátní snímky, na kterých jsou vidět nejen budovy základny, ale také pohyb vozidel.

Témata:

UFO | Oblast 51 | mimozemšťané / ufo | stars24.cz

Vstoupit do diskuse