Prázdniny končí. Kam si vyrazit příští víkend s dětmi, než začne škola?

Aqualand Moravia

Autor: Libor Frýdl

27. srpna 2023 22:37

Prázdniny jsou téměř u konce. Je před námi poslední víkend, během kterých můžeme s dětmi vyrazit na výlet, než se opět vrátí do školy. Podívejte se na naše tipy, jaká místa můžete navštívit.

Dinopark Plzeň: Cesta mezi dinosaury

Pokud máte malého paleontologa v rodině, Dinopark Plzeň je skvělým místem k návštěvě. Park nabízí interaktivní expozice dinosaurů, možnost vlastního vykopávání fosílií a další edukační aktivity. Vaše děti se budou cítit jako dobrodruzi mezi obřími dinosaury.

ZOO Dvůr Králové: Safari ve střední Evropě

ZOO Dvůr Králové je jednou z největších a nejzajímavějších zoo v Evropě. Děti se mohou těšit na safari výlet, kde uvidí žirafy, nosorožce, lvy a další exotická zvířata. Kromě toho park nabízí i hřiště, lanové centrum a další atrakce.

DinoPark Ostrava: Zábava a učení v jednom

Další dinopark, tentokrát v Ostravě, spojuje zábavu s učením. Děti se dozví spoustu zajímavých informací o dinosaurech a mohou se těšit na hry, dobrodružství a pohybové aktivity. Tato destinace je ideální pro rodiny s malými objeviteli.

Hrad Bouzov: Pohádková atmosféra rytířských dob

Hrad Bouzov je jako vytržený z pohádky. Děti budou fascinovány historickým prostředím, které se zdá jako ideální místo pro dobrodružství a hraní na rytíře a princezny. V létě se zde často konají různé akce, jako je například ukázka rytířského souboje.

Aqualand Moravia: Koupání a zábava ve vodě

Pokud hledáte osvěžení, Aqualand Moravia v Pasohlávkách je tím pravým místem. Vodní atrakce, skluzavky, bazény a vodní hřiště nabízejí hodiny zábavy pro celou rodinu. K dispozici jsou také wellness zóny pro rodiče, kteří si chtějí odpočinout.

Témata: cestování Koupaliště