Horoskop na září: Devátý měsíc v roce, třicet dní. Co nám přinesou?

Ilustrační fotografie.

Autor: Pavel Krejčí

31. srpna 2023 20:00

Září už opravdu klepe na dveře, do půlnoci zbývá jen pár hodin. Děti se ale ještě nemusí chystat do školy, takže i dospělí si nepochybně najdou čas na náš horoskop pro devátý kalendářní měsíc letošního roku. Stačí opravdu jen pár chvil. 

U Beranů platí, že čím jsou aktivnější, tím jsou také šťastnější. Září jim poskytne spoustu příležitosti, jak zůstat v pohybu. Pokud tomu bude přát počasí. Býci se naplno ponoří do toho, co se jim právě naskytne. Blíženci budou nakloněni změnám.

V nadcházejících hodinách či dnech přijde ideální čas, aby s něčím novým začali Raci. Lvům se může povést rozmnožit peníze ve své peněžence. Panny zase budou otevřené novým vztahům.

Čtěte také

Ospalé září čeká na Váhy, takže není divu, že jim bude v následujících týdnech do spánku. Štírům naopak nastává čas společenské interakce a hledání nových přátel. Střelcům by se mohlo zadařit v jejich podnikání.

Kozorohy čeká už brzy cesta za poznáním. Vodnářům se otevře příležitost pro rychlou změnu v jejich životě. Rybám se podaří znovunastolit patřičnou harmonii. 

Témata: horoskop astrologie Léto