Podvádí vás váš partner? Tyto signály vám napoví

Ilustrační fotografie

Autor: Libor Frýdl, stars24.cz

14. června 2023 20:07

V době internetu a seznamek je pokušení nevěry silné jako nikdy předtím a týká se to mužů i žen. Podívejte se na seznam několika signálů, které mohou naznačit, že to jde s vaším vztahem z kopce.

1. Náhlé změny v časovém rozvrhu. Manžel například začne chodit domů později, což může zdůvodňovat tím, že pracuje přesčas. To se samozřejmě může stát, aniž by šlo o nevěru. Někdy je ale místě klást si otázky.

2. Náhlé koketování. Když se on nebo ona začnou více zajímat o svůj zevnějšek, kupovat si kosmetiku nebo oblečení, kterou nebo které si nikdy předtím nekoupili, zhlížet se v zrcadle, kupovat si v lékárně přípravky proti padání vlasů, je na místě zpozornět.

3. Změna ve frekvenci sexuálních styků. Nevěrný partner může vykazovat sexuální chlad vůči partnerce, nebo naopak se může také snažit častějším sexem "smazat" svou vinu.

4. Podezřelé používání telefonu. Když nebere telefon ve vaší přítomnosti, je třeba se znepokojovat. Totéž platí pro hesla k e-mailové schránce a počítači.

5. Hmotné známky. Stopa rtěnky na košili, parfém, který nepoužívá, dlouhé a světlé vlasy u brunetky, chlupy psa nebo kočky na svetru, když jste tato zvířata nikdy doma neměli.

6. Anonymní telefonáty. Pokud u vás zvoní telefon a nikdo na druhém konci není, zbystřete. 

7. Dárečky "od maminky, od kolegů" atd.

8. Jméno, které se v rozhovoru často objevuje. Zamilovaní mají potřebu mluvit o své vyvolené nebo o svém vyvoleném. A to do té míry, že o něm neb o ní hovoří i se svým partnerem. Jestliže se v rozhovoru velmi často objevuje jméno kolegy, může jít o nevěru.

9. Měnící se chuť. A nemusí jít jen o chuť v kulinárním smyslu. Může jít o náhlou zálibu v nějaké činnosti, například o náhlý zájem o synchronizované plavání.

Témata: Láska, intimnosti, vztahy