Třicetiletá baculatá modelka Ashley Graham se už pár let pyšní titulem nejslavnější plus size modelky světa. Jenže tomu je zřejmě konec! Na scénu totiž přichází o čtyři roky mladší kráska se stejným jménem, Ashley Alexiss.

Tato Los Angelská kráska začíná být čím dál tím známější, a to nejen díky svému dokonalému obličeji či kvůli neustálému porovnávání se starší kolegyní Ashley Graham, ale především pro lukrativní pracovní nabídky, které se jí teď začínají na stole doslova hromadit. Za sebou má už focení pro takové časopisy jako Elle, Maxim či Playboy. Modelingovým trendem jsou totiž posledních pár let konečně ‘‘pořádné‘‘ ženy, a tak plus size modelky konečně předvádějí prádlo, které má velikosti od čísla 42 výš.

Svůj profil na instagramu téměř denně Ashley plní fotografiemi, které nechají chladným jen málokoho. Pyšní se již neuvěřitelnými 1,2 miliony sledujících a čísla stále rostou. Jedním z důvodů je určitě Ashleyino poprsí, které, ač zahalené, moc ráda ukazuje.

Uvidíme, jak Ashley Graham přijme svou krásnou konkurentku. Snem milionů mužů by ale jistě bylo společné focení obou ‘‘macatých‘‘ krásek jen ve spodním prádle.

Loading...

Témata:

Ashley Alexiss | modelky | stars24.cz

Vstoupit do diskuse