Česko má svou další královnu krásy! Kateřinu Kasanovou

Jak se vám líbí Miss Face 2017? 10

Autor: Jan Novák, stars24.cz

3. října 2017 17:10

Po nedávném, poměrně rozpačitém a především dlouho odkládaném, finále České Miss 2017 poznala Česká republika svou další královnu krásy.

V sobotu 30.9.2017 proběhlo v pražském hotelu Ambassador finále Miss Face České republiky 2017. Vítězkou se stala teprve osmnáctiletá studentka obchodní akademie Kateřina Kasanová ze Semil.

Miss Face České republiky 2017 je jednou z dalších soutěží krásy, kterou založila modelka Taťána Makarenko v roce 2010 se záměrem uspořádat takovou soutěž krásy ve které nehrají hlavní roli míry či výška, ale zejména sympatie a půvab. Při pohledu na sympatickou Kateřinu, která se pyšní mírami 86-62-92 a výškou 176 cm lze říci, že se Miss Face podařilo skloubit obojí.

Kateřina byla od začátku soutěže připodobňována k úspěšné české topmodelce Lindě Vojtové a mnoha lidmi stavěna do role favoritky. Kromě výstavní postavy a hezké tváře vás při pohledu na ni upoutá jedna zvláštní věc. Každé Kateřiny oko je jiné barvy. Jedno modré, druhé hnědé. Ačkoliv tato kráska trpí tzv. heterochromií, což je poměrně vzácná oční vada, která spočívá v různobarevnosti duhovek, nezabránilo ji to v tom, porazit svých devět konkurentek. Vítězka získala mj. účast na světové soutěž Miss International, byt v centru Prahy či automobil k ročnímu užívání.

Titul Miss Face 1st runner up si odnesla Kristýna Langová, osmnáctiletá studentka z Bruntálu, která se pyšní rovněž výstavními mírami 84-64-88 a titul Miss Face2nd runner up si odnesla Daniela Zálesáková, osmnáctiletá studentka ze Želenice s mírami 85-58-90. Kromě klasických titulů rozdalo vedení Miss Face ještě jeden další. Titul Miss Face Social media, který vzešel z hlasování veřejnosti na sociálních sítích, získala Veronika Volkeová, jednadvacetiletá studentka z Prahy s mírami 84-60-92.

Zda Kateřina nosí korunku královny krásy oprávněně můžete posoudit Vy sami.

Témata: Miss Face Kateřina Kasanová