Jan Novák
stars24.cz

Letošní vítězkou soutěže o nejkrásnější dívku Česka se před pár dny stala krásná brunetka Michaela Habáňová (21) ze Zlína. Je vidět, že Míša není žádná kost a kůže, postavu má ale opravdu parádní. Proč měla tedy zapotřebí uvést po přihlášení do soutěže falešné míry?

Na oficiálním webu stojí, že míry naší novopečené misky jsou 100-65-80. Jenže pravda je úplně jiná! Po zhlédnutí přehlídky účastnic soutěže ve spodním prádle bylo hned jasné, že Míša se svou specifickou postavou nemá větší poprsí než boky. Její ‘‘oficiální‘‘ míry se tak okamžitě staly středem zájmu. Záhadou zůstává, proč během celého roku příprav nikdo Míšiny skutečné míry nepřeměřil.

K celé záležitosti se misska vyjádřila jednoduše: ,,Míry, které jsou uvedeny na webu, nejsou současné. Přihlásila mě totiž kamarádka, která si míry vymyslela. Moje aktuální míry jsou 93-62-94. Ráda bych teď více pracovala na své postavě, abych na světovou soutěž odjela ve špičkové kondici.‘‘ Jak je vidět, obvod pasu, boků a ňader rozhodně není vše. Tímto prohlášením kráska rozpustila veškeré teorie, že kvůli falešným mírám vyhrála podvodem.

Svou postavu si prý udržuje běháním a sporty všeho druhu. Odmalička se také věnuje krasobruslení a pravidelně cvičí. Podle nás má postavu více než ideální!

Témata:

Michaela Habáňová | Česká miss | stars24.cz

Vstoupit do diskuse