Finalistky České Miss se představily při své první společné módní přehlídce, představily i své panenky pro UNICEF, jež osobně převzala ředitelka UNICEF Pavla Gomba.

Finalistky České Miss zrají jako víno. Vývoj od castingu až po finálovou metu ukazuje, kam se finalistky České Miss 2017 za měsíce práce posunuly, jak na sobě zapracovaly a co v nich skutečně je. Necelé tři týdny před finálovým galavečerem se dvanáct finalistek představilo v modelech mladého návrháře Dominika Navrátila v zahradních prostorách hotelu Augustine v Praze. Některé finalistky také představily své panenky pro UNICEF, které osobně převzala ředitelka UNICEF paní Pavla Gomba. Přehlídku svých nástupkyň si nenechaly ujít ani vítězky předchozích ročníků Andrea Bezděková, Natálie Kotková, Karolina Mališová, Andrea Kalousová nebo Lucie Smatanová.

img-responsive

N.Kotková, A.Bezděková, K.Mališová, A.Kalousová a L.Smatanová | foto: Miss Events / David Váňa

Dívkám to na jejich první společné módní přehlídce, kterou moderoval Petr Říbal, moc slušelo a nechyběly sexy kousky, jež podtrhovaly krásu ženského těla. „Kolekce je inspirována samotnými ženskými křivkami a historickými uměleckými směry. Každý model z kolekce v sobě skrývá určitou dávku extravagance, odvážnosti ale i elegance. Chci, aby se ženy v mých šatech cítily krásné a sebevědomě. To mnohým ženám v dnešní době často chybí, ta správná dávka sebevědomí,“ popsal své modely mladičký návrhář Dominik Navrátil, který má ve svých devatenácti letech za sebou již dvě úspěšné kolekce.

„Finálový galavečer se blíží a dívky čeká ještě nesmírně nabitý program. Každá zkušenost je obohacuje a posun je na nich hodně vidět. Těší mě, že mezi aktivitami můžeme podporovat i charitativní projekty, jako byla účast finalistek na táboře dětí instituce Women For Women Ivany a Pavla Tykačových, kde finalistky pomohly s přípravou programu, nebo v rámci spolupráce s UNICEF šest finalistek dobrovolně vyrobilo panenky, z jejichž prodeje budou hrazena očkování africkým dětem. Velmi mě potěšilo, že si nyní panenky přišla osobně převzít paní ředitelka UNICEF, Pavla Gomba,“ uvádí ředitelka soutěže Eva Čerešňáková.

img-responsive

Ředitelka UNICEF Pavla Gomba a ředitelka České Miss Eva Čerešňáková. | foto: Miss Events / David Váňa

Finalistky v následujících dnech čeká focení kolekce finálových večerních šatů návrhářky Petry Pilařové, dále podpoří první zápas mistrů hokejové ligy, HC Kometa, v Brně, odstartují jeden ze závodů na brněnském Automotodromu v rámci Masaryk Racing Days, všech dvanáct dívek poběží 5 km večerní Prahou závodu Adidas Women Run nebo jako modelky podpoří charitativní Andělskou módní show v Českém Krumlově.

„Koncept České Miss hodně měníme. Vítězka získá nejen korunku, ale i kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand za půl milionu korun, na Regionální televizi již běží seriál Hledá se Česká Miss 2017, kde odhalujeme cestu dívek, a daří se nám zasáhnout čím dál více lidí pomocí sociálních sítí. Instagram České Miss dosahuje týdně přes milion zobrazení příspěvků a finalistky či vítězky předchozích dvou ročníků oslovují více jak 750 000 fanoušků pouze na Instagramu. Dívky jsou významnými influencerkami pro své vrstevníky, kteří žijí téměř a pouze online a na sociálních sítích,“ komentuje pozitivní vývoj změn Eva Čerešňáková.

Finálový galavečer se uskuteční 23.9.v DRFG Areně v Brně a mezi novinky letošního ročníku patří i to, že kromě moderátora Petra Říbala bude večerem hudebně provázet i DJ Don Marquez, poprvé v historii České Miss budou využity moderní efekty mappingu a do módní show budou zapojeni pánové. Mezi hosty bude Kristýna Daňhelová, finalistka soutěže Hlas ČeskoSlovenska a herečka Městského divadla Brno, zpěvák a pianista Jan Nedvěd nebo moderní balet v podání Dětského baletu Praha. Vrcholem večera bude atraktivní kolekce večerních šatů módní návrhářky Petry Pilařové.

Témata:

Česká miss | stars24.cz

Vstoupit do diskuse