Spekulace jsou u konce. Česká televize oznámila, jak bude vypadat sobotní díl StarDance poznamenaný covidem!

Česká televize na Twitteru napsala, že sobotní díl se nakonec uskuteční. To je ale asi jediná informace beze změny. Zbytek už bude jiný, než jsme zvyklí.

První výraznou změnou je, že sobota bude tentokrát nesoutěžní. Zítra se navíc nechají všichni otestovat znovu a vystoupí pouze ti, kteří budou mít negativní PCR test.

Dále už je také jasno, že se na obrazovkách neobjeví Tereza Kostková. Ta je totiž nakažená, a tak ji zastoupí Aleš Háma. Pokud bude mít negativní test.

Nastanou ale i změny u soutěžících. Původně se zdálo, že nevystoupí Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Necpál, Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková, Simona Babčáková a Martin Prágr, Marika Šoposká a Robin Ondráček a Tereza Černochová s Dominikem Vodičkou. Nakonec je to ale jinak.

"Držte palce a hlavně je držte třem novým „náhradním“ tanečníkům, kteří roztančí Terezu, Mariku a Andreu," napsala Česká televize. Následně dodala, že dojde ke změnám u některých tanečníků.

S Marikou Šoposkou bude tančit Michal Bureš, s Andreou Sestini Hlaváčkovou Jakub Necpál a s Terezou Černochovou si zatančí Michal Kurtiš.

Není ale vyloučeno, že pokud budou poslední testy u někoho pozitivní, že nedojde k dalším změnám!

Témata:

StarDance | stars24.cz

Vstoupit do diskuse