Na Štědrý den si Netflix připravil opravdu zajímavý dárek pro své předplatitele. Půjde o možná zatím nejlépe obsazený film z jeho produkce. Hraje v něm například Leonardo Di Caprio.

Netflix už dávno není streamovací platformou, která shromažďuje seriály, co vznikly v televizních produkcích po celém světě, je i o původní tvorbě. Včetně té filmové, která může směle konkurovat Hollywoodu. Obsazení ostře sledované prosincové novinky to jasně dokazuje.

Hlavní role v satirické komedii se sci-fi podtextem nazvané K zemi hleď! totiž obstarali Leonardo Di Caprio a Jennifer Lawrence. Právě oni si zahráli ústřední dvojici, o které se zmiňuje upoutávka ke sledování více než dvouhodinového snímku.

K zemi hleď - Trailer. (2:45) | zdroj: YouTube

"Dva astronomové vyrážejí na mediální turné, aby varovali lidstvo před smrtící kometou, která se řítí přímo na planetu Zemi. Zdá se ale, že to nikoho nezajímá," stojí v anotaci.

Hollywoodským hvězdám pak sekunduje neméně slavný "kompars". Před kamerou se objevili Meryl Streep, Cate Blanchett, Jonah Hill, Timothée Chalamet nebo Ariana Grande.

Témata:

K zemi hleď! (film) | Netflix | stars24.cz

Vstoupit do diskuse