Zvrat v královské rodině: Mezi Meghan a Kate by se mohlo vše změnit!

Vévodkyně Kate a Meghan 4

Autor: Libor Frýdl

4. července 2024 8:43

Zdá se, že napjaté vztahy mezi princem Harrym a Meghan Markle s královskou rodinou by se mohly konečně uklidnit. Pár chce obnovit dobré vztahy s princeznou Kate, což by mohlo vést ke smíření i s ostatními členy rodiny.

Podle magazínu OK! se slavný pár snaží usmířit se zbytkem královské rodiny. Proto se pokouší zakopat válečnou sekeru a navázat kontakt s princeznou Kate, která v posledních měsících bojuje s rakovinou.

"Meghan se zoufale snaží stát se výraznější osobností a ukončit spor s rodinou. Obraz toho, že by zachránila královskou rodinu, by určitě vylepšil její veřejné vnímání," uvedl jeden ze zdrojů.

"Harry i Meghan se zajímali o průběh léčby Kate, ale neměli přímé informace. Komunikace s palácem je pro ně velmi omezená. Přesto měli dostatek informací a jsou rádi, že se Kate chystá vrátit k povinnostem. Popřáli jí hodně zdraví, ale zatím nedostali žádnou odpověď. To je však neodradilo. Doufají, že když se Kate vrátí, jejich spory se zmírní a nastane příměří nejen s ní, ale také s Williamem a králem," doplnil druhý zdroj. 

Témata: Meghan Markle Princ Harry Kate Middleton