Známý hudebník šokuje: Už ve 14 letech jsem vypil 12 panáků za noc, svěřil se Macklemore!

Macklemore

Autor: Libor Frýdl

31. března 2024 11:27

Světoznámý hudebník Macklemore v minulosti několikrát přiznal problémy s alkoholem a drogami. V nejnovějším rozhovoru ale prozradil, že pít začal už jako 14letý a vypil i 12 panáků za noc.

O problémech slavného zpěváka jeho fanoušci vědí. Několikrát o nich mluvil už v minulosti a vícekrát se toto téma stalo i ústředním motivem jeho tvorby. Například v písni Othersidese snaží lidem sdělit, aby nedělali stejné chyby jako on.

O své závislosti se však nově rozmluvil i v podcastu  The Diary Of A CEO, kde si s moderátorem Stevenem Bartlettem povídali právě o jeho minulosti. Její velkou součástí byly také alkohol a drogy.

Umělec v rozhovoru prozradil, že jeho závislost začala velmi brzy. "Začalo to jedním, dvěma panáky. Potom jsem si řekl, že jak se budu cítit, když si dám čtyři. Jaké to bude, když si dám osm?" ptal se dám sebe.

"Z ničeho nic jsem si dal 12 panáků vodky. Od té doby, co jsem s tím začal, jsem téměř vůbec nepřestal," řekl Macklemore a dodal, že v tomto období měl teprve 14 let!

Probral se, až když mu bylo 25 let. Tehdy si uvědomil, že to, co dělá, není v pořádku. "Asi měsíc jsem bral opioidy. Postupně jsem začal hubnout a cítil jsem, že na tom začínám být závislý," šokuje.

"Veškerá radost z mého života byla pryč a už jsem tady víc nechtěl být. Neměl jsem žádné sebevražedné myšlenky, ale říkal jsem si, že tento svět zkrátka není pro mě," doplnil zpěvák.

"Necítil jsem nic, jen hluboký smutek a potřebu dát si další dávku. V té době se mě otec zeptal, jestli jsem šťastný a já jsem řekl, že ani náhodou. Nabídl mi, že mi zaplatí léčení," prozradil.

To nejprve odmítl, ale potom si to rozmyslel. "Bylo to nejlepší rozhodnutí mého života," uzavřel hudebník.

Témata: Macklemore