Zlověstné ticho kolem princezny Kate narušila astroložka! Co vůbec víme s jistotou?

Vévodkyně Kate 4

Autor: Pavel Krejčí

24. února 2024 10:23

Kolem princezny z Walesu Kate se po plánované lednové operaci břicha víceméně rozhostilo zlověstné ticho, které dalo prostor spekulacím či astrologickým předpovědím, které vyděsily některé Brity. Co vůbec o manželce následníka trůnu víme s naprostou jistotou? 

Víme, že Kate v lednu na soukromé klinice London Clinic podstoupila plánovanou operaci břicha. Ano, plánovanou, byť se o ní do poslední chvíle nevědělo. Po propuštění z nemocnice se zotavovala nejprve ve Windsoru, posléze se přesunula na venkovské sídlo Anmer Hall v Norfolku.

"Zotavuje se dobře. Těšila se na změnu prostředí i na to, že bude moci odpočívat v Norfolku, zatímco děti upustí páru s Williamem," sdělil zdroj deníku Daily Mail v okamžiku přesunu do hrabství Norfolk. Ať se rekonvalescence vyvíjí jakkoliv, očekává se, že princezna z Walesu se k pracovním povinnostem nevrátí dříve než po Velikonocích.

Čtěte také

Kvůli nevelkému množství informací se rozšířily ohavné spekulace o tom, že manželka prince Williama byla po operaci v kómatu. Poddané mohla vyděsit i astroložka Inbaal Honigmanová, když řekla, že pro Kate nastává čas loučení.

Tato dáma nicméně myslela to, že princezna bude muset přehodnotit některé své zvyky. Měla by prý více vyhledávat společnost přátel a volnočasové aktivity, při nichž přijde na jiné myšlenky, a zříct se některých pracovních povinností. Tak uvidíme, co bude dál... 

Témata: Kate Middleton královská rodina (gbr) Velká Británie