Životní drama Olgy Šípkové: Mistryně v aerobiku měla mrtvici!

Olga Šípková

Autor: Pavel Krejčí

8. září 2023 20:43

Olga Šípková sice letos oslavila 54. narozeniny, ale mnozí lidé v ní stále vidí vrcholovou sportovkyni, která se utkávala s těmi nejlepšími na světové scéně. Nejtěžší boj ale svedla poměrně nedávno na poli zdraví. 

Šípková se uměla popasovat s tou nejlepší konkurencí, ve sbírce má tituly mistryně republiky, Evropy i světa. I tyto souboje jí možná pomohly, když se relativně nedávno potýkala s vážnými zdravotními potížemi. Čtyřiapadesátiletá dáma v aktuálním rozhovoru pro portál Lifee.cz přiznala, že ve 52 letech zažila mrtvici. 

"Najednou jsi úplně odhalená. Nemáš cvičení, což byl do jisté míry také útěk, práci, jsi zastavená a přemýšlíš, jak jsi nesvá," svěřila se někdejší reprezentantka ve sportovním aerobiku. K tomu podle svých slov během krátké chvíle přibrala šest kilogramů. 

"Po mrtvici bylo všechno úplně jinak, začala jsem se šíleně nepřijímat. Musela jsem znovu pracovat na přijetí. A trvá to dodnes. Není to lehká cesta, nejde to hned. Nepřijetí sama sebe je obrovské téma," přiznala Šípková. 

Témata: Olga Šípková