Žilková se do toho (ne)plete, ale... Soukup nevyslyšel prosbu Hanychové!

Veronika Žilková na procházce s vnučkou. 4

Autor: Pavel Krejčí

17. dubna 2024 18:12

Veronika Žilková si užívá roli babičky i v případě nejmladší vnučky Rozárky, kterou má její dcera Agáta Hanychová s miliardářem Jaromírem Soukupem. Neunikly jí tak ani roční narozeniny holčičky. 

Žilková doprovodila přání, které zveřejnila na instagramovém profilu, nejstarší možnou fotkou vnučky, tedy archivním snímkem z porodního sálu. "Všechno nejlepší k jednomu roku, milá Rózo," napsala na sociální síti.

Před dvanácti měsíci byla situace v rodině úplně jiná, než je momentálně. Hanychová a Soukup tehdy ještě tvořili pár, což od loňského září neplatí. Nyní slavili roční narozeniny s dcerou každý sám.

Soukup se minulý týden ve středu pochlubil tím, jakou narozeninovou oslavu připravil pro svou čerstvě roční dcerku. Na instagramu ukázal kulisy, dárky či dort. Samotnou holčičku ale neukázal.

Následně se ozvala Hanychová. "Prosila jsem tatínka Rozárky, aby mi vrátil dceru dřív, když má ty narozeniny, ale neustoupil a dovezl ji až v šest večer, jak ustanovil soud," postěžovala si trojnásobná maminka deníku Blesk.

Témata: Veronika Žilková Agáta Hanychová