Žilková a Hanychová si vyměnily přání: Dojemná slova o nejváženější ženě!

Veronika Žilková a Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

18. října 2023 13:25

Na spoustu slávy došlo v posledních dnech v jedné slavné české rodině. Nejdřív slavila Agáta Hanychová, pak její maminka Veronika Žilková. A právě ony si vyměnily krásná přání k svátku a narozeninám.

Agáta měla nejprve v sobotu svátek, takže první na řadě byla Žilková. Na instagramu sdílela fotografii své nejstarší dcery z dětství a v doprovodném textu dala najevo, že vnímá její trápení po rozpadu vztahu s miliardářem Jaromírem Soukupem. 

"Milá Agátko a všechny Agátky, které dnes slaví. Vaše jméno v překladu znamená 'dobrá, dobrotivá'. Přeju vám, ať se vám dějí už jen dobré věci," napsala dáma, která sama o dva dny později slavila narozeniny.

Žilkové je sice čerstvě 62 let, ale její narozeninová oslava se nesla v duchu postavičky Barbie. Oblíbená herečka dokonce zavítala na promítání stejnojmenného filmu. Ještě víc ji však bezpochyby potěšilo dceřino dojemné přání.

"Dnes slaví narozeniny pro mě žena, které si vážím ze všeho nejvíce proto, jaká je... nejsilnější, nejspravedlivější, nejlaskavější. Prostě moje máma," uvedla Hanychová veřejně na sociální síti. 

Témata: Agáta Hanychová Veronika Žilková