Zemřela Suzanne Somers (†76), Carol ze seriálu Krok za krokem

Suzanne Somers 2

Autor: Pavel Krejčí

16. října 2023 8:38

Ve věku 76 let zemřela americká herečka Suzanne Somersová, kterou čeští diváci znají jako Carol z rodinného sitcomu Krok za krokem. Televizní hvězda v posledních letech opakovaně bojovala s rakovinou prsu. Somersová by dnes oslavila 77. narozeniny. 

Somersová zemřela v neděli v brzkých ranních hodinách obklopena rodinnými příslušníky, informovala televize ABC News. Soukromý smuteční obřad se uskuteční v tomto týdnu. 

"Žila s agresivní formou rakoviny prsu více než 23 let. Byla obklopena milujícím manželem Alanem, synem Brucem a dalšími členy rodiny, která se sešla, aby 16. října oslavila její 77. narozeniny. Místo toho bude oslavovat její mimořádný život a poděkuje milionům fanoušků, kteří ji milovali," stojí ve smutečním oznámení. 

Americká herečka opakovaně zápasila s rakovinou prsu. Poprvé jí byla diagnostikována v roce 2000 během rutinního vyšetření na mamografu. "Jednou za čas se opět objeví a já pokračuji v boji s ní," řekla letos v pořadu Good Morning America. 

Čeští diváci se nejvíce seznámili se Somersovou díky televiznímu sitcomu Krok za krokem, který se v USA vysílal mezi lety 1991 až 1998. Rodačku z Kalifornie pomohl na dráhu televizní hvězdy úspěch seriálu Three's Company na přelomu 70. a 80. let. 

Témata: Suzanne Somers