Zemřel Robo Eľko alias DJ Robin (†42). Slavnému slovenskému umělci se stala osudná cesta domů

DJ Robin

Autor: Libor Frýdl

23. září 2023 11:22

Slovenskou hudební scénu postihla další tragédie. Ve věku pouhých 42 let zemřel populární Robo Eľko, který byl znám jako DJ Robin. Podle médií přišel o život za volantem po srážce s kamionem.

V pátek odpoledne došlo k vážné dopravní nehodě u obce Nižná Boca v okrese Liptovský Mikuláš. Srážku osobní auta s kamionem nepřežil dvaačtyřicetiletý řidič, a podle zjištění Nového Času měl za volantem auta sedět známý DJ Robin.

Věčně usměvavý DJ byl ve světě šoubyznysu známou tváří a mezi Slováky se těšil velké popularitě. Na hudební scéně působil dlouhá léta a naposledy vstupoval ve čtvrtek večer v hotelu u Banské Štiavnici.

V pátek ale žilinská policie na sociální síti Facebook informovala o tragické nehodě, která si vyžádala jednu oběť. Došlo k ní na silnici l/72 v obci Nižná Boca ve směru od horského průchodu Čertovica.

"42letý řidič řídil osobní motorové vozidlo Hyundai ve směru od horského průsmyku Čertovica na Kráľovu Lehotu (okres Liptovský Mikuláš). Následně z dosud neznámých důvodů sjel svým vozidlem do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním motorovým vozidlem, řízeným 31letým řidičem," uvedli policisté. 

"42letý řidič utrpěl při dopravní nehodě zranění, kterým bohužel na místě podlehl. U 31letého řidiče při dechové zkoušce nebyl alkohol zjištěn. U zesnulého muže bude provedena pitva. Další okolnosti a příčiny tragické dopravní nehody jsou předmětem probíhajícího vyšetřování," dodali.

Později es zjistilo, že zesnulým řidičem je známý DJ, který strávil noc před tragédií v hotelu v Hodruši-Hámrech. Pravděpodobně se tak vracel domů, kam už ale nikdy nedorazí.

Témata: DJ Robin Slovensko