Zemanův protokolář Kruliš musel na operaci! Podcenil zrádnou ledovku

Vladimír Kruliš (vlevo) byl blízkým spolupracovníkem prezidenta Miloše Zemana.

Autor: Pavel Krejčí

10. prosince 2023 19:39

Nevyzpytatelné prosincové počasí v Česku si vybírá svou daň. Pořádné patálie způsobilo Vladimíru Krulišovi, který momentálně působí v ČNB. Proslavil se ale především jako protokolář během prezidentské éry Miloše Zemana. 

Aktuálně už sice zavládla obleva, ale především na Moravě bude i v noci na pondělí hrozit tvorba ledovky. Právě ta se zřejmě postarala o úraz Vladimíra Kruliše, který tak skončil v péči lékařů Motolské nemocnice.

"Víte, že mám sešroubovanou páteř, že extrémním sportům neholduju a dávám si pozor i na lyže. Šel jsem prostě k autu, 10 metrů. Ten poslední už jsem nedošel, během půl vteřiny jsem byl na zemi. Tak si řeknete, že to klouže a málo jste dávali pozor," napsal na instagramu.

Čtěte také

Bývalý hradní protokolář popsal, že se sice chtěl rychle zvednout, ale nakonec mu musela být přivolána záchranka. Diagnóza nebyla vůbec dobrá.

Podle Blesku musel Kruliš kvůli prasklé stehenní kosti pod krčkem podstoupit v narkóze operaci, při které mu byly voperovány šrouby. "Život umí připravit překvapení. Tak na sebe dávejte pozor, jsou Vánoce, ať je nemusíte trávit mimo domov," vzkázal známý státní úředník. 

Témata: Vladimír Kruliš státní vyznamenání