Ze zákulisí StarDance: Ukončil Richard Krajčo taneční partnerce televizní kariéru?

Richard Krajčo 4

Autor: Jan Hrabě

10. listopadu 2023 9:45

Richard Krajčo opustil StarDance vzhledem k odhadům bookmakerů hodně předčasně, protože ti ho řadili mezi favority na celkové vítězství. Možná ještě větší zklamání ale zažila jeho taneční partnerka Dominika Rošková. Proč? 

StarDance bude pokračovat už zítra. Krajčo se během prvního listopadového víkendu stal třetím vyřazeným soutěžícím, před ním dvanáctou řadu soutěže opustili herci David Prachař a Ivana Chýlková.

Zpěvákova taneční partnerka Dominika Rošková přiznala, že jejich cesta soutěží skončila dříve, než čekali. "Nic to nemění na faktu, že absolutně důvěřuji životu, že to přesně takto mělo být," komentovala konec pro Nový Čas.

Čtěte také

Tanečnice uvedla, že jakýkoliv projekt si zatím v životě tak neužila. "Možná proto, že byl mým posledním, možná proto, že jsem měla doma od svého přítele absolutní podporu. Právě proto jsem nastupovala na každý tanec, každý úvodní nástup, každou zkouškou i trénink s pocitem, že si to užívám nejvíc, jak se dá," vysvětlila.

Rošková přitom do StarDance nastupovala již rozhodnutá, že půjde o její poslední zkušenost s televizními tanečními soutěžemi. "Nekončím však s profesionálním tancem," vzkázala. 

Témata: Richard Krajčo StarDance