Zastírací manévr? Na vztahu Jennifer Lopez a Bena Afflecka něco nesedí!

Jennifer Lopez 4

Autor: Libor Frýdl

23. května 2024 20:36

Před týdnem se objevila šokující zpráva o obrovské krizi v manželství Jennifer Lopez a Bena Afflecka. Prý se u nich dokonce schyluje k rozvodu. Nové informace ale vypovídají o opaku.

O krizi ve vztahu promluvil zdroj portálu In Touch. "Jennifer se soustřeďuje na kariéru a na své děti. Ben se už odstěhoval a pravděpodobně budou muset prodat dům snů, který hledali dva roky," uvedl.

Dodal, že se nikdy nepřestanou milovat, ale ona ho nemůže ovládat a on ji nemůže změnit. Spekulace také podpořily záběry herce bez prstýnku. 

Dvojice se ale v neděli společně objevila na školní akci dcery Emmy. A přestože si nevyměňovali polibky nebo doteky, společně odtud odjeli v na jednom autě a na večeři do BOA Steakhouse.

Média ale však spekulují, zda manželé tímto nechtěli jen "uklidnit situaci", a možná právě proto si vybrali právě tento lokál.

BOA je totiž restaurací, ve které celebrity počítají s tím, že budou vyfoceny paparazzi. V Santa Monice je přitom podnik se stejným menu, kde by si mohli dopřát mnohem více soukromí. 

Témata: Jennifer Lopez Ben Affleck