Zásadní změna v životě Meghan: Lituje odchodu do USA!

Princ Harry a vévodkyně Meghan 4

Autor: Libor Frýdl

27. dubna 2024 9:38

Princ Harry a jeho vévodkyně Meghan si útěkem do USA vybojovali samostatnost. Odloučení od královské rodiny ale Meghan dělají starosti.

Vévodkyně Meghan si podle všeho začíná uvědomovat i stinné stránky útěku do USA. O jejích obavách promluvil rodinný přítel, který vysvětlil, co trápí Meghan nejvíce.

Samotná Meghan totiž pochází z rozvrácené rodiny a se sourozenci rozhodně nevychází dobře. Obává se ale, že stejný osud čeká i její děti Archieho a Lilibet.

Meghan si prošla v uplynulých letech peklem, když média po celém světě rozebírala její rodinné vztahy a špínu, kterou vypouštěli její sourozenci.

Když se s Harrym rozhádali a odcizili i od jeho rodiny, obává se, že její děti zažijí v budoucnosti stejné peklo. Navíc přemýšlí i nad tím, zda by dětem nebylo přece jen lépe v bezpečí za zdmi královského paláce.

S odstupem času se Meghan zřejmě některé věci rozležely v hlavě a uvědomila si, že její děti nemají žádný vztah se svými bratranci Georgem, Lousiem a se sestřenicí Charlotte.

"Meghan chce mít velkou šťastnou rodinu a nenávidí, když lidé popisují její dětství a její rodinu jako nefunkční," uvedl odborník na královskou rodinu Tom Quinn pro britský MIrror .

"Přítel páru – jeden z mála aristokratických přátel Meghan z dob, kdy byla ve Spojeném království – řekl, že Meghan chybí některé aspekty tamního života," dodal.

"Obává se, že ji její děti budou obviňovat, pokud nikdy neuvidí své bratrance a sestřenici. Jako dospělí pak mohou mít pocit, že byli připraveni o to, co mohlo být zábavné a smysluplné,“ prozradil Quinn.

Témata: Meghan Markle královská rodina (gbr)