Zakopou válečnou sekeru? Vztahy mezi Kate a Meghan se mění!

Vévodkyně Kate a Meghan

Autor: Libor Frýdl

17. února 2024 10:44

Vztahy mezi princem Harrym, jeho manželkou Meghan Markle a královskou rodinou jsou už déle pořádně napjaté. Malou nadějí pro kontroverzní dvojici však může být princezna Kate, která je ochotna hodit jejich spory za hlavu. 

První krok měla podle Mirroru udělat Meghan. Ta po nedávných zdravotních problémech Kate a Karla III. kontaktovala oba a popřála jim brzké uzdravení. Jednoduché to však zřejmě nebude. 

„Kate je usmíření otevřená, ale určitě by to raději udělala s Harrym než s Meghan. Stále má totiž zraněné city poté, co Meghan udělala jí a dceři Charlotte. Bude to chtít hodně práce, ale je ochotna pohnout se dopředu,“ řekl zdroj.

Mezi Meghan a Kate došlo k největšímu konfliktu těsně před svatbou americké herečky a prince Harryho. Meghan měla prý problém se šaty její dcery Charlotte, na které měla mít nemístné komentáře. To Kate rozplakalo. 

Podle dvojice, která momentálně žije v USA, to však bylo naopak a se šaty měla údajně problém samotná vévodkyně, která následně žádala, aby si všechny družičky změnily šaty, což Meghan ranilo.  

Témata: Meghan Markle Kate Middleton