Zabili mého miláčka, řekla šokovaná Brožová! Herečka popsala, jak k tomu došlo

Kateřina Brožová 3

Autor: Pavel Krejčí

11. ledna 2024 15:31

Kateřina Brožová se vracela z exotické dovolené a doufala, že doma se dozví dobrou zprávu z pátrání po zaběhlém pejskovi. Opak je ale pravdou. Známá herečka potvrdila, že pes při útěku přišel o život. Není divu, že se s tím jen těžko smiřuje. 

"Z kliniky v (pražských) Řepích se ztratil náš Jordy. Prosím o pomoc s hledáním," napsala populární herečka ve středu a případnému nálezci slibovala odměnu ve výši 30 tisíc korun. Pejsek utekl, když ho pracovníci kliniky venčili. "Je moc hodný, určitě je vyděšený," poznamenala známá televizní hvězda. 

Lidé sice na výzvy slyšeli, tragickému konci ale nezabránili. Podle informací deníku Blesk i přímo od hasičů došlo v odpoledních hodinách k tragickému střetu vlaku se psem. "Dle zprávy uvedené v zápise mohu potvrdit, že pes je mrtvý," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka pro zmíněný list.

Čtěte také

"Zabili mi mého miláčka," potvrdila sama Brožová smutný konec příběhu ve vyjádření pro web super.cz. Pochopitelně jí to sebralo, přesto neváhala s použitím silných slov.

"Svěříte člena rodiny, pro kterého byste dýchali, veterinární klinice, aby bylo o něj po nezbytnou dobu postaráno, kdyby přišel zdravotní problém. Oni ho pustí při venčení z vodítka, ač ho neznají a nevědí, jak bude reagovat, i když je to starší a ne úplně zdravý pes," dodala herečka. 

Témata: Kateřina Brožová