Z plesu rovnou do Dubaje: Richard Krajčo letí vyzvednout manželku

Richard Krajčo s chotí na Český Slavík 2023 5

Autor: Zdeněk Tuhý

28. ledna 2024 18:24

Zpěvák Richard Krajčo (46) se včera zúčastnil akce Ples jako Brno, který se konal v brněnské galerii Fait. Tahle akce patří k největším společenským událostem v roce. Zpěvák se tu ale moc neohřál protože hned poté spěchal na letiště, odkud odcestoval do Dubaje za svojí ženou Karin. 

Richard Krajčo nejenže na plese zazpíval, ale dokonce zatančil. Jeho tanečním partnerem nebyl nikdo jiný než jeho tanečnice ze StarDance Dominika Rošková, se kterou měli velikou fanouškovskou základnu, i když vypadli předčasně.

„Má plesová premiéra nejen, že zazpívám, ale taky zatančím a rovnou na Plese jako Brno s Dominikou. Od včerejška jsem držel dietu, tak snad to bude vidět," napsal ke společnému snímku s Dominikou Roškovou na plese. 

Ihned po plese se zpěvák vydal směrem na letiště, protože jeho další cesta směřuje do jeho oblíbené Dubaje. S rodinou tu Krajčo strávil Silvestr a Nový rok. Začátkem ledna se domů nevrátili všichni, Richardova žena Karin Babinská musela v Dubaji zůstat, onemocněla totiž covidem. 

„Tak si pro ni letím a snad si ji už přivezu. Nemůžu se dočkat," napsal spokojený Krajčo pod snímek z letadla, kde se usmívá od ucha k uchu se skleničkou v ruce. 

Témata: Richard Krajčo