Z miliardáře troskou? Kanye West má velké problémy!

Kanye West

Autor: Libor Frýdl

22. června 2024 11:51

Rapper Kanye West se kdysi pyšnil tím, že je nejbohatším Afroameričanem všech dob. V roce 2022 jeho majetek dosahoval miliard eur, ale kvůli skandálu tento status ztratil. Mnoho značek s ním ukončilo spolupráci a nyní čelí soudním sporům se svými zaměstnanci. Ale teď se zdá, že má finanční potíže.

Kanye West se často chlubil svým bohatstvím a žil tomu odpovídajícím životním stylem. V roce 2022 se však všechno změnilo. Po sérii antisemitských výroků s ním řada značek ukončila spolupráci, včetně Adidas, což pro něj znamenalo ztrátu 1,5 miliardy eur.

Po rozvázání spolupráce jeho majetek klesl na 400 milionů eur a rapper přišel o status miliardáře. Teď to vypadá, že má finanční problémy. Pár dní poté, co se objevily fotky jeho zchátralého sídla v Calabasasu, byl Kanye a jeho partnerka zachyceni cestovat způsobem, který by u nich málokdo očekával.

Na TikToku se objevilo video, kde jsou Kanye a Bianca Censori zachyceni v ekonomické třídě letadla. Seděli na předních sedadlech a nepůsobili, že by cestovali v byznys třídě. „Nečekal jsem, že uvidím Kanyeho, když vyjdu ze záchodu,“ napsal autor videa, které vzniklo během letu na mezinárodní letiště Narita v Japonsku.

I přes komerční let si dvojice udržela hvězdnou image. Bianca měla na sobě dlouhé světlé šaty, zatímco Kanye nosil světlé kalhoty a bílý župan s iniciály. Mnozí začali spekulovat, zda Kanye nemá finanční problémy. S partnerkou totiž žije ve skromnějším bytě se dvěma ložnicemi a navíc má spoustu výdajů na soudní procesy s bývalými zaměstnanci. 

Témata: Kanye West