Wimbledonské dítě! Nejslavnější tenisový turnaj na Kvitovou nezapomněl

Petra Kvitová 4

Autor: Pavel Krejčí

9. července 2024 8:17

Dvakrát ho vyhrála, proto není divu, že ve Wimbledonu na Petru Kvitovou nezapomněli, i když už nehraje. Zástupci grandslamového turnaje, který se právě teď hraje v Londýně, nechyběli mezi gratulanty k narození prvního potomka. 

Kvitová v pondělí oznámila světu, že se již o den dříve stala maminkou syna Petra, jehož otcem je její manžel a trenér Jiří Vaněk. Na instagramovém profilu se zároveň pochlubila první fotkou novorozence.

Stejný snímek se objevil i u gratulace na oficiálních sociálních sítích Wimbledonu. "Gratulujeme naší dvojnásobné šampionce Petře Kvitové k narození jejího prvního dítěte," vzkázali zástupci prestižního turnaje prostřednictvím sociální sítě X. 

Kvitová na travnatém grandslamu triumfovala v letech 2011 a 2014. Do letošní sezóny už však nenastoupila, protože na Nový rok oznámila těhotenství. "Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku a zároveň se s Vámi chceme podělit o skvělou novinku. V létě očekáváme miminko," uvedla tehdy na sociální síti. 

"I když mi bude chybět má každoroční cesta do Austrálie a sport, který miluju, těším se na to, že strávím nějakou dobu doma přípravou na tuto vzrušující příští kapitolu v našich životech," dodala.

Témata: Petra Kvitová wimbledon