Will Smith to za legendární facku pořádně schytal. Dodnes je terčem kritiky!

Předávání Oscarů se ani letos neobešlo bez trapasu, o který se postarali moderátor Chris Rock nejapným vtipem a herec Will Smith nepřiměřenou reakcí na něj.

Autor: Libor Frýdl

14. června 2024 20:10

Americký herec Rob Schneider se v nedávném rozhovoru vyjádřil k několika tématům, včetně nechvalně známé facky, kterou Will Smith uštědřil komikovi Chrisi Rockovi během Oscarů. Schneider o této události prohlásil, že odhalila pravou tvář Smithe, kterého označil za lháře a špatného člověka.

Rob Schneider, známý pro své komediální role ve filmech jako Deuce Bigalow: Dobrý striptér, Dospěláci, Sexy kost a 50x a stále poprvé, vzbudil tento týden kontroverzi svými výroky v pořadu The Kyle & Jackie O Show. Vrátil se k incidentu, kdy Will Smith udeřil Chrise Rocka, a nebral si při tom servítky.

„Will Smith dlouho skrýval, kým opravdu je, a tehdy ukázal, že je to hajzl. Je to lhář a podvodník. Jeho image milé osoby během toho večera skončila. Je to hluboce temné, udělat něco takového před tolika lidmi legendárnímu komikovi, který je nejlepším z naší generace. Bez něj by současná vlna komiků nepřišla, on pro ně otevřel dveře,“ uvedl Schneider.

Dále kritizoval Akademii, která podle něj reagovala zbaběle. "Akademie se snaží být politicky korektní. Kdybych to udělal já, odvedli by mě rovnou do vězení. Báli se, že je označí za rasisty, takže proti němu okamžitě nezasáhli. Násilí je násilí. Nezáleží na barvě pleti nebo víře. Pokud spácháte zločin před tolika lidmi, měli by vás okamžitě odvést," dodal Schneider. 

Témata: Will Smith