Vztahy mezi královskou rodinou a princem Harrym zničil William?!

Kate a William 4

Autor: Libor Frýdl

22. května 2024 21:24

Vztahy mezi královskou rodinou a princem Harrym jsou v posledních letech na bodě mrazu. Většina lidí měla za to, že důvodem je právě syn Karla III. Jedna z nejlepších kamarádek královny Camilly ale řekla, že za celým sporem je princ William.

Petronella Wyatt se s královnou Camillou poznala, když jí bylo pouhých 18 let. Od té doby je její dobrou kamarádkou a většina lidí by si myslela, že ve svém komentáři pro The Telegraph vyjádří podporu královské rodině, která v posledních měsících doslova bojuje s princem Harrym a jeho manželkou Meghan. 

Opak byl však pravdou a podle jejích slov není problém v mladším synu Karla III., ale v jeho bratrovi - princi Williamovi. Ten má být totiž hlavním důvodem, pro který se dosud nevěděli Harry a britský král smířit, jelikož se v tom snaží svému otci všemožně zabránit.

"O Harrym a Williamovi má veřejnost mylnou představu. William je ten, který je problémový a je to právě on, kdo brání v tom, aby se jeho otec smířil s Harrym. V této době by byla celá země a také Karel III. povzbuzeni tím, kdyby opět stály bok po boku," napsala Wyatt, které měl tyto informace prozradit jeden z bývalých členů služebnictva. 

Témata: Princ William královská rodina (gbr)