Vztahy mezi Kate Middleton a Meghan Markle: Kdy se skutečně pokazily?

Kate Middleton 4

Autor: Libor Frýdl

6. července 2024 16:38

Je veřejným tajemstvím, že mezi vévodkyní Kate Middleton a Meghan Markle není příliš dobrý vztah. Přestože důvodem může být mnoho faktorů, zdá se, že jeden z hlavních sporů vznikl v souvislosti se svatební přípravou, konkrétně při hádce o šaty pro družičky.

Podle informací deníku Daily Telegraph měly přípravy na svatbu negativní vliv na vztah mezi Meghan a Kate. Hlavním bodem sporu byla prý hádka ohledně šatů pro družičky. Meghan dohnala Kate, která byla v té době po porodu malého Louise velmi citlivá, až k slzám.

V době svatby prince Harryho a Meghan měla princezna Charlotte tři roky a byla jednou z hvězd královského svatebního obřadu. Nicméně zdá se, že zákulisní záležitosti nebyly tak idylické, jak bylo prezentováno veřejnosti.

Neshody během svatebních příprav přitom nebyly prvním problémem mezi oběma ženami. Mohly být spíše důsledkem nebo možná pomstou za událost, která se prý odehrála dříve.

Začátek konfliktu měl být spojený s přípravami na svatbu a měl mít něco společného se zápachem. Meghan byla prý první nevěstou, která nesnášela vůni historické kaple, kde probíhal obřad. Údajně chtěla instalovat osvěžovače vzduchu, aby prostory provoněla, ale její návrh byl odmítnut Kensingtonským palácem.

Meghan navíc měla tendenci řídit služebnictvo, které sloužilo Kate. Vzhledem k těmto konfliktům není překvapivé, že mezi oběma dámami vznikl tak silný nesouhlas a jedna z nich musela opustit palác.

Témata: Kate Middleton Meghan Markle