Vztah Angeliny Jolie a Brada Pitta: Na povrch vyplynuly drsné detaily!

Angelina Jolie 2

Autor: Libor Frýdl

14. dubna 2024 17:02

Vztah Angeliny Jolie a Brada Pitta je již několik let minulostí, jejich spory ale trvají dodnes. Hlavním kamenem úrazu je vinařství Miraval a u soudu se začaly vytahovat osobní detaily včetně emailů mezi touto dvojicí.

Kdysi jedno z nejkrásnějších manželství Hollywoodu se během pár let změnilo k nepoznání. Soudní tahanice mezi nimi trvají i několik let poté, co jejich vztah definitivně skončil. Předmětem jejich bojů se staly i jejich děti.

Nově se pár pře o vinařství Miraval. To si dvojice koupila v roce 2008 a mělo sloužit také jako únik rodiny před slávou. Po rozvodu se ho však Jolie rozhodla prodat, co se Pittovi nelíbilo.

Celý případ nakonec skončil u soudu a táhne se dodnes. Během jednání se však zašlo i do osobní komunikace mezi oběma exmanžely. Jeden z mailů, ve kterém Jolie informovala Pitta o rozhodnutí prodat svůj podíl ve vinařství, zveřejnil magazín Vanity Fair

V něm jako hlavní důvod uvedla incident z roku 2016, kdy se na palubě letadla měli pohádat a následně měl jedno z jejich děti škrtit a další uhodit. Svůj výstup měl zakončit tím, že Jolie a děti polil alkoholem. 

"Je pro mě nemožné psát tato slova, aniž bych neplakala. Je to místo, kde jsem si myslela, že zestárnu. Ale zároveň je to místo, kde začal konec naší rodiny. Miraval pro mě zemřel v roce 2016 a všechno, co jsem v posledních letech viděla, mi to bohužel potvrdilo," napsala Jolie.

Témata: Angelina Jolie Brad Pitt