Vyjít s Meghan není lehké? Odborník promluvil!

Princ Harry a vévodkyně Meghan 3

Autor: Libor Frýdl

18. června 2024 20:37

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle jsou často zdrojem kontroverzí. Podle odborníka na královskou rodinu není soužití s bývalou herečkou jednoduché, což dokládá i fakt, že s ní nevycházejí ani Harryho přátelé.

Minulý týden se v Británii konala svatba známého boháče Hugha Grosvenora. Hugh byl v minulosti blízkým přítelem obou synů krále Karla III., a proto se očekávalo, že by tato událost mohla přispět ke smíření rozhádaných bratrů.

Zatímco princ William na svatbu dorazil a byl dokonce svědkem, princ Harry se nezúčastnil, přestože má s ženichem přátelský vztah.

Jedním z důvodů může být i to, že Meghan má problémy vycházet s mnoha Harryho dlouholetými přáteli. Odbornice na královskou rodinu, Richard Eden, dříve uvedla, že Harryho přátelé mají svůj specifický smysl pro humor, zatímco Meghan je politicky korektní Kaliforňanka, která se věnuje zdravému životnímu stylu a józe.

Situaci komentoval také její kolega Tom Quinn, který pro Mirror potvrdil, že Harrymu začíná chybět jeho starý život. Podle Quinna už skončilo období "medových týdnů" a Harry nyní nostalgicky vzpomíná na minulost.

"Chybí mu jeho staří přátelé z armády, z nichž mnozí ho nikdy nenavštívili, protože nevycházejí s Meghan. Harry se snaží najít si stálý domov ve Velké Británii a usiluje o to, aby mu britští občané platili ochranku," dodal Quinn. 

Témata: Princ Harry Meghan Markle