Výborná SHOW: Známá rozhlasová moderátorka má televizní talk show! Dorazí Leoš Mareš

Lucie Výborná

Autor: Pavel Krejčí

8. března 2024 9:21

Jan Kraus, Karel Šíp a Honza Dědek dostali novou konkurenci na poli televizních talk show. Česká televize ve čtvrtek poprvé odvysílala pořad Výborná SHOW s moderátorkou Lucií Výbornou. Kdo dorazil do prvního dílu? 

"Bude to víc talk než show, tak jsme to s týmem chtěli. Nemyslím si, že tento formát je hlavně továrna na legraci a vlastně to tak ani neumím. Chci se bavit také o vážných věcech, protože život je i takový," slibovala Výborná. "Tři hosty ve Výborné SHOW spojí jedno téma a nejsou to pokaždé známé osobnosti. Ale celebrity ve svých oborech to rozhodně jsou. A nudit se diváci nebudou, pro to udělám všechno," dodala známá moderátorka. 

První díl odvysílal kanál ČT2 ve čtvrtek od 20:00. Jako hosté do něj dorazili kardiolog Petr Neužil, moderátor Daniel Stach a spisovatel a režisér Patrik Hartl. Ti všichni přišli do divadla La Fabrika, kde se talk show natáčí.

Známá už je také čtveřice hostů, kteří se objeví v následující epizodě. Ve druhém díle na téma "Rádio je hra..." se představí moderátor Leoš Mareš, režiséři ozvučení Jiří Litoš a Petr Šplíchal se svými ruchařskými rekvizitami a herečka Valérie Zawadská.

Témata: Lucie Výborná Česká televize Leoš Mareš