Vrátí se Meghan do Británie? Podle experta jen za těchto podmínek!

Meghan Markle 5

Autor: Libor Frýdl

14. června 2024 10:26

V roce 2018 sledoval celý svět svatbu prince Harryho a herečky Meghan Markle. Jejich "žili šťastně až do smrti" však v Anglii skončilo už v roce 2020. Tehdy se rozhodli ukončit své královské povinnosti, sbalili si věci a přestěhovali se z malé rezidence ve Windsoru do luxusní vily v Kalifornii. 

I když Harry občas navštíví Anglii, když je to nutné, Meghan tam byla naposledy v roce 2022 na pohřbu královny. Nyní se však diskutuje o jejich možném návratu do Harryho domoviny. Podle královského experta má Meghan dvě hlavní podmínky – vlastní místo k bydlení a zajištěnou adekvátní ochranku.

„Meghan uvedla, že je ochotna vrátit se do Anglie jen tehdy, pokud ona a Harry budou mít vlastní bydlení a dostatečnou ochranku, která je podle ní nezbytná. Meghan se nikdy nevrátí do Anglie, pokud by měla bydlet u příbuzných svého manžela,“ řekl expert na královskou rodinu Tom Quinn deníku The Mirror.

Sussexovi ztratili plnou policejní ochranu financovanou daňovými poplatníky, když v roce 2020 přestali být aktivními členy královské rodiny. Loni je také vystěhovali z Frogmore Cottage, a tak nyní nemají v Británii žádné bydlení.

„Pokud se páru podaří najít trvalý domov a vyřešit bezpečnostní otázky, určitě budou chtít přivést své děti do Spojeného království. Bude to však vyžadovat hodně diplomacie, aby Archie a Lili mohli vytvořit skutečný a vřelý vztah se svou sestřenicí Charlotte a bratranci Georgem a Louisem,“ dodal. 

Témata: Meghan Markle Velká Británie