Vrátí se Jaromír Soukup do ringu? Nejpovolanější osoba promluvila!

Jaromír Soukup na Clash of the Stars 3

Autor: Pavel Krejčí

10. května 2024 12:12

Jaromír Soukup v poslední době bojuje na mnoha frontách, například s expartnerkou Agátou Hanychovou o dceru či v byznyse o přežití některých svých firem. A zřejmě ještě alespoň jednou oblékne i boxerské rukavice. 

Soukup v lednu podstoupil velkou výzvu, když nastoupil do ringu proti Aleši Bejrovi, jemuž se přezdívá Psychopat. Během krátké chvíle zápas vyhrál, ovšem kvůli diskvalifikaci soupeře. Už v únoru tak nahlas přemýšlel nad tím, že svá slova o derniéře v ringu vezme zpět. 

"Říkal jsem si, že možná ještě ten poslední zápas zvážím, abych se rozloučil nějak krvavě, sportovně, boxersky. Protože tohle se mi opravdu nelíbilo," nechal se slyšet ve svém televizním pořadu VIP svět.

Čtěte také

Promotér organizace Clash of the Stars Tomáš Le Sy nyní připustil, že další duel miliardáře je v řešení. Dokonce v podstatě potvrdil, že by k němu s největší pravděpodobností mělo dojít.

"Jaromír chtěl mít ten zápas s Alešem Bejrem jako svoji derniéru. Ale je logické, že takovou výhrou končit fakt nechce. Připravujeme mu další zápas. Teď nebude v Ostravě, ale řešíme to, takže na pana Soukupa se ještě můžete určitě těšit," řekl Le Sy v pořadu webu extra.cz.

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)