Vrátí se Gabriela Lašková do televize? Těhotenství Perkausové může vše změnit!

Gabriela Lašková 4

Autor: Libor Frýdl

19. září 2023 16:41

Gabriela Lašková patřila mezi hlavní tváře zpravodajství na televizi Prima. Po návratu z mateřské ji vystřídala Eva Perkausová, která je ale opět těhotná. A spekuluje, kdo ji nyní nahradí.

Lašková přiznala, že konec na postu moderátorky pro ni byl tehdy šok. ""Když jsem šla na kobereček k vedení, polilo mě horko. V tu chvíli tušíte, že to nevěstí nic dobrého. Obzvláště hned po vysílání. Byl to šok, absolutně jsem to nečekala, nevěděla jsem ani, jak na to správně zareagovat," řekla Blesku.

Po návratu Perkausové ji tak televize poslala do pořadu ShowTime, to ale moderátorka odmítla a odešla. Jenže Perkausová oznámila, že je opět těhotná. A ve zprávách tak dříve či později skončí. Kdo ji nahradí je nyní otázkou.

Podle Blesku by to ale mohla být opět Lašková. "Chtějí ji zpátky. Podali jí to tak, že nové vedení se k ní staví úplně jinak než to bývalé a že ji potřebují," tvrdí zdroj z televize.

Sama moderátorka prozradila, že takovou nabídku očekává, zatím se k tomu ale vyjadřovat nechce. Mezitím je na sociálních sítích živo. Lidé se totiž diví, proč kvůli pár měsícům v Parkausové moderátorském křesle televize dělá takové změny.

Témata: Gabriela Lašková