Vrásky Jaromíra Soukupa se prohlubují! Záchrana Barrandova nejde podle plánu?

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 3

Autor: Pavel Krejčí

20. března 2024 10:06

Jaromír Soukup se snaží zachránit milovanou TV Barrandov, se kterou je neodmyslitelně spjatý nejen jako majitel, ale také jako moderátor mnoha pořadů. Jeden ze záchranných plánů ale zatím nevynáší tolik, kolik se zřejmě čekalo. 

Barrandov totiž nabízí lidem dluhopisy v hodnotě 50 tisíc korun se čtyřletou splatností a slibuje roční výnos ve výši čtyř procent. Cílem je získání částky 24 milionů korun, která má posloužit například na refinancování pohledávky Českých Radiokomunikací.

Úspěch na tomto poli se však alespoň pro tuto chvíli nekoná. Podle informací serveru novinky.cz zatím televize získala pouhých 450 tisíc korun od trojice lidí. Celkový objem emise je tedy naplněn jen ze dvou procent. 

Čtěte také

V nedávné době vyšlo najevo, že firma Barrandov Televizní Studio má závazky za více než 991 milionů korun. Jaromír Soukup nicméně věří, že se tento byznys podaří zachránit. 

"Máme připravené kroky, které změní situaci na trhu mediálních agentur. Máme 3 měsíce na vyřešení situace. Naprostá většina dluhů, o kterých se píše, jsou závazky vnitroskupinové," nechal se slyšet.

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) TV Barrandov