Vojta Drahokoupil: Nepříjemný nález! Doktorka ho nejdřív vyděsila, teď jí děkuje

Vojta Drahokoupil 2

Autor: Pavel Krejčí

20. února 2024 16:58

Ani mladým lidem se nevyhýbají vážné nemoci. Nepříjemné diagnózy se v nedávné době obával také Vojta Drahokoupil, který se svěřil se svým příběhem. A apeloval na lidi, aby nepodceňovali prevenci. 

Drahokoupil se v pondělí svěřil, že v posledních pár minutách prožívá euforii, jak kdyby se opět narodil. Fanouškům následně popsal, že před osmi měsíci mu v těle našli nález, který u většiny kluků v jeho věku znamená predikci nejhoršího onemocnění. 

"Snažil jsem se na to nemyslet a nikomu to krom Marleyho neříkat, ale tenkrát mě v nemocnici paní doktorka extrémně vyděsila a já musel jen prostě doufat do doby, než se mi to potvrdí, anebo vyvrátí. A ta doba skončila dnes!" vysvětlil zpěvák.

Čtěte také

"Zahoďte všechny obavy ohledně onemocnění z hlavy, jste zdravej a máte to pěkný," vyslechl si nakonec od doktorky, které chtěl poděkovat za dobrý přístup k vystresovanému pacientovi.

Drahokoupil na závěr apeloval, aby lidé věnovali pozornost prevenci. "Chlapi, je to nepříjemný, choulostivý, ale mega potřeba! Dojděte si preventivně nechat checknout vercajk, protože vás ani nemusí nic bolet a můžete mít v sobě zárodek neštěstí!" dodal. 

Témata: Vojta Drahokoupil