Vlaďka Erbová se vrátila do starých let: Své fanoušky umí potěšit

Vlaďka Erbová 5

Autor: Zdeněk Tuhý

7. srpna 2023 15:12 | Aktualizováno: 7. srpna 2023 13:12

Bývalá modelka Vlaďka Erbová (42) má ten modeling vrytý pod kůži, a to doslova. Ani za těch pár let, kdy už není aktivní ve svém oboru, si z něho vzala něco s sebou. Aktuálně si užívá dovolenou u moře a nesmí chybět fotky v plavkách. 

Vlaďka Erbová ze své dovolené u moře, kam vzala syna Markuse a dceru Viktorii, zásobuje na sociálních sítích své fanoušky jednou fotkou za druhou. Na každé zapózovala v černých bikinách stojící na prosluněné pláži a kde jaká žena by jí postavu v jejím věku mohla závidět. 

"Není třeba ptát se ženy zda je zadaná nebo ne. Prostě se slušně představ, a ona sama vyhodnotí zda je nebo není," vtipkuje pod fotkami Erbová.  

“Narodila jsem se v roce 1981 a letos mi je 32 let ….” “No počkej já jsem se narodila taky 1981 a letos mi bylo 42 let!!” …”To je ale tvůj problém," pokračovala ve vtipkování pod fotkou, kde sedí na břehu po půl těla ve vodě a vychutnává si sluníčka.

S Erbovou občas na fotkách zapózuje i její dcera Viktorie, ze které vyrostla již krásná slečna. Tu má někdejší modelka s hokejistou Zdeňkem Bahenským.

Témata: Vlaďka Erbová