Vít Starý: Jak se dnes daří hvězdě Mandrage? Pravda o amputaci!

Skupina Mandrage

Autor: Libor Frýdl

23. ledna 2024 20:08

Zpěvák Vít Starý, bývalý člen skupiny Mandrage, zažíval éru slávy, vydělával velké peníze a měl spoustu obdivovatelek. Bohužel tlak, který na něj sláva vyvinula, nezvládl, a podlehl neřízenému bohémskému životnímu stylu. Jak se mu daří dnes?

Postihla ho cukrovka, kterou ignoroval, a propadl se do světa drog, což vedlo k rozpadu kapely. I přes jeho odmítání rozhovorů se podařilo redakci CNN Prima NEWS získat informace od jednoho z jeho přátel.

Po obtížném období se zpěvák stáhl do ústraní a podstoupil léčbu, která měla eliminovat jeho závislost. Spekulace v médiích o amputaci nohy v důsledku zanedbané cukrovky však nejsou pravdivé. Přítel Víta Starého potvrdil, že i přes těžkosti s cukrovkou nohu má, ale musí pečlivě dbát na své zdraví.

"O tu nohu, jak se psalo, nepřišel, ale musí se strašně moc hlídat. Držet životosprávu. S tou jeho cukrovkou to není žádná sranda. On ji dlouho neléčil, kašlal na to a ničil se... Měl hodně divoké období," tvrdí zdroj.

"Že Mandrage přes jeho problémy vydržely tak dlouho, je v podstatě zázrak. Konec se čekal daleko dřív. Poslední roky v kapele nebyly vůbec hezké. Bylo tam toho ale víc. Víťovi se třeba nelíbilo směřování kapely, některé písničky, co napsal Pepa Bolan, mu byly proti srsti," dodal.

Během své nejslavnější éry Vít Starý utrácel velké množství peněz, a mnoho lidí kolem něj využívalo jeho pozici. Když se dostal do osobních potíží, tito lidé se na něj vykašlali. Přes všechny problémy se zpěvák díky podpoře rodiny vzpamatoval.

Momentálně pracuje v divadle, skládá písničky, staví novou kapelu a maluje. Našel si partnerku a vedou spokojený vztah. Omezil svou účast v hospodě a podle přítele se z něj stal člověk, který má vše pod kontrolou.
 
 
 
 

Témata: skupina Mandrage