Vincent Navrátil popsal své problémy v celostátní televizi!

Vincent Navrátil

Autor: Pavel Krejčí

8. listopadu 2023 14:16

Vincent Navrátil v celostátním televizním vysílání rozhodně nemlžil a rozhodl se národu prozradit, co o něm zřejmě ví jen jeho nejbližší. Jaké potíže trápí sympatického herce ze slavné rodiny? 

Vincent Navrátil je ze slavné rodiny a poněkud ve stínu své matky i některých nevlastních sourozenců. Přece jenom vztahů Veroniky Žilkové a především Agáty Hanychové je plný internet. Přesto si i on vysloužil pozvání do talk show 7 pádů Honzy Dědka. 

Před televizními kamerami na sebe prozradil zajímavé věci. Například prohlásil, že trpí obsedantně kompulzivní poruchou. Jak se to projevuje? "Když zamykám, musím u toho dělat zvuky. Musím si říct: Zamčeno, zamčeno, prr, prr," svěřil se moderátorovi. 

Čtěte také

Plynou z toho i rituály, které podle svých slov má při dělání určitých věcí. " Vy se smějete, ale všichni jsou ze mě na nervy," vyjádřil se známý herec k tomu, jak to snáší jeho okolí.

Navrátil má navíc i sklony k hypochondrii. V době natáčení pořadu se obával, že do dvou dnů oslepne. "Nevím, co mi je, bolí mě oči. Já mám každý den jinou chorobu," konstatoval. 

Témata: Vincent Navrátil