Vin Diesel si opět vyslechl pořádnou kritiku!

Vin Diesel 3

Autor: Libor Frýdl

6. července 2024 10:02

Slavného herce Vina Diesela si díky jeho ikonické postavě ve filmové sérii Rychle a zběsile oblíbila spoustu fanoušků. To však neplatí o některých jeho kolezích, mezi které patří i Paul Walter Hauser.

Hauser se do povědomí diváků dostal díky několika známým počinům, jako jsou například filmy Richard Jewell či Drozd. Kromě toho propůjčil svůj hlas postavám v mnoha známých pohádkách, jako je například V hlavě 2, která měla premiéru během tohoto měsíce. 

V nedávném rozhovoru pro web CinemaBlend byl výkon herce Hausera ve zmíněné pohádce přirovnán k tomu, který předvedl Vin Diesel, když propůjčil svůj hlas postavě Groota ze série Strážci Galaxie.

Hauserovi se toto srovnání však nelíbilo. "Prosím, neříkejte to. Rád si o sobě myslím, že chodím na čas a jsem přístupný. Miluji lidi, ale když slyším příběhy o některých hollywoodských hercích, kteří dostávají velké peníze a pak se k lidem chovají špatně… Vždy je s tím konfrontuji a je to zajímavé," uvedl Hauser.

Ačkoli Hauser s Dieselem nikdy nepracoval, je známo několik podobných příběhů o slavném herci. Nejznámější byl jeho konflikt s kolegou Dwaynem Johnsonem během natáčení série Rychle a zběsile. 

Témata: Vin Diesel