Veronika Žilková vysvětlila, proč se stěhuje! Může za to jiný člen rodiny

Veronika Žilková 4

Autor: Pavel Krejčí

2. června 2024 18:12

Veronika Žilková oznámila v tomto týdnu svým fanouškům zdánlivě velkou změnu, která ale zřejmě není tak velká, jak se zdálo. Oblíbená herečka šla ven s pravdou ohledně probíhajícího stěhování. Přesouvá se snad na jinou adresu?

Žilková ve čtvrtek tradičně zvala fanynky na pravidelné cvičení, prozradila toho však mnohem více. "Dnes po sedmé hodině rychlé cvičení páteře, naposled z mé kuchyně, protože se stěhuju," uvedla na instagramu.

V dalším příspěvku se samotným cvičením pak naznačila, že jí stěhování dává zabrat. "Máte stres jako já? Hokej nikoliv v TV, ale ve svém životě? Zacvičte si se mnou sedm minut a bude vám líp," vzkázala.

Fanoušky pochopitelně začalo zajímat, kam se jejich favoritka stěhuje. Populární herečka to vysvětlila v krátké odpovědi pro deník Blesk. "Nikam. Jen si s Vincou měníme půlky domu," řekla ke škatulatům mezi ní a synem. 

Stěhování tedy nijak nesouvisí s rozpadem manželství s hereckým kolegou Martinem Stropnickým, jemuž teď Žilková nemůže přijít na jméno. "Já toho pána neznám. Vůbec nevím o kom mluvíte," reagovala nedávno Žilková na dotaz na bývalého manžela. 

Témata: Veronika Žilková