Veronika Kopřivová se jen pár dnů po rozchodu stěhuje do nového domu

Veronika Kopřivová 5

Autor: Zdeněk Tuhý

29. srpna 2023 13:44

Bývalá modelka Veronika Kopřivová (32) před pár dny veřejně oznámila rozchod s Miroslavem Dubovickým (31), se kterým se zasnoubila v únoru loňského roku a mají spolu dcerku Ellu. Teď se s ní stěhuje do nového domu. 

„Naše nové bydlení. Čeká nás s tou mojí holčičkou nová etapa. Pořídila jsem v Praze další nemovitost, tentokrát větší, aby Ell měla svůj pokojíček, herničku, výběh na zahradu a já svoji pracovnu s šatnou, prostě víc prostoru na všechny krámy," napsala Kopřivová pod fotografii u nového domu, kam se s dcerou stěhují a čeká je ještě plno práce se zařizováním. 

„No, než se nastěhujeme, tak mě čeká ještě plno práce a starostí kolem zařizování, vymyslet kuchyň, čtyři pokoje, udělat hezkou terasu, zahradu…atak dále. Ufff no je mi zle. Jsem ráda, že s vámi tuhle radost mohu sdílet," dodala a vyjádřila radost, že může tuhle novou etapu života sdílet se svými fanoušky.

Ti v komentářích okamžitě začaly Kopřivové posílat gratulace a radostné vzkazy. „Nádhera, těšíme se na zařizování," napsala jedna z fanynek. „Ať se Vám krásně bydlí, mít alespoň kousek zahrady je s dětmi veliká výhoda, takže pořídit hřišťátko, pískoviště a nejlépe i bazén a bude to pecka pro vás obě," přidala se další. „Gratuluji a přeji v novém domečku, hodně lásky a zdraví," doplnila třetí z fanynek. 

Témata: Veronika Kopřivová