Veronika Kopřivová vystavila křivky v karibském ráji

Veronika Kopřivová 5

Autor: Zdeněk Tuhý

26. ledna 2024 16:48

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová (32) patří k těm celebritám, které si leden zpříjemnili v teplých krajích. Na dovolenou se vydala bez dcery Elly a během ní navštívila rovnou dvě země. 

Veronika Kopřivová zažila perný rok, když se jí narodila dcera Ella a následně se rozešla s jejím otcem Miroslavem Dubovickým a do toho si zařizovala nové bydlení. Po tom všem si řekla, že si zaslouží odpočinek a začátkem ledna vyrazila na dovolenou do Karibiku. Ellu nechala doma a kdo je její společník není dosud jasné. 

Čtěte také

O tom kde je dává Kopřivová pravidelně vědět svým fanouškům skrze sociální sítě v podobě videí a fotografií. Nejvíce převažují fotky v bikinách, na kterých předvádí své vypracované tělo na sluníčko, na kterém chytá bronz.

Její cesta začala na Kostarice a následně se přesunula do vedlejší Panamy. „Z vnitrozemí jsme se přesunuli na pobřeží a projíždíme v podstatě celé západní pacifické pobřeží Kostariky. Objevovat pláže a místní městečka, zastavit se, kde chceš, miluju tenhle typ cestování. Tahle obří pláž, kde bylo úplně prázdno, byla dokonalá,“ sdělila modelka u jednoho z příspěvků na její cestě Karibikem. 

Kromě pláží zalitými sluncem se mezi její oblíbené činnosti staly koupačky v jezírkách pod místními vodopády a řekách. „Koupačka ve vodopádu, byla boží! Pokračovalo to procházkou v Arenal Volcan national parku a zakončení dne v přírodních termálech v pralese," sdílela kráska svůj další zážitek s fanoušky na Instagramu. 

Témata: Veronika Kopřivová