Veronika Arichteva promluvila o stěhování: Nic, jdu si radši udělat těhotenský test

Veronika Arichteva s manželem.

Autor: Zdeněk Tuhý

31. srpna 2023 14:05

Herečka Veronika Arichteva (37) si se svým manželem Biserem Arichtevem (46) dávají nějaký čas pauzu od natáčení, jelikož spolu budují nové rodinné zázemí. Nějaký ten pátek rekonstruují dům, do kterého vložili veliké úsilí, ale pomalu se již blíží do závěru. 

„Ahoj doma. Nejčastější otázka jestli sem znova těhotná byla přehlučená intenzivnějším dotazem “Tak kdy se stěhujete?” Tak prosím pěkně nevíme, ale vchodový dveře už máme. Zelený dveře. Původní dveře, který jsme chtěli zachovat. Sice jimi táhne a jsou křivý jak když kanec chčije, ale patří k domu. Patří k tomu místu a budou dál patřit do našeho nového doma." rozepsala se Arichteva o dosavadní situaci rekonstrukce. 

„A mě to tady celý hrozně dojímá. I přes všechny komplikace a nervy, je to nejkrásnější místo na světě. To naše místo. Nic, jdu si radši udělat těhotenský test," dodala Arichteva pod fotografiemi u zmíněných dveří na Instagramu. 

„Ty dveře jsou bomby," pochválil manželům zelené dveře v komentářích Václav Noid Bárta. „Nádhera," přidala se Jana Plodková. „Ten závěr mě hezky rozesmál,“ dodala foodblogerka Markéta Pavleje. 

Témata: Veronika Arichteva