Ve StarDance se už nic nezdá být nemožné! Skončí i Eben a Kostková?

Marek Eben a Tereza Kostková

Autor: Pavel Krejčí

10. dubna 2024 16:52

Třináctá řada StarDance začne až po letních prázdninách, přesto už v dubnu plní stránky médií. Důvodem jsou již potvrzené personální změny, které se mnohým divákům nelíbí. Ozývají se dokonce i známé osobnosti. 

Lidé se navíc poté, co se potvrdil konec porotce Zdeňka Chlopčíka, který dosud nechyběl ani v jedné z dvanácti řad StarDance, začali obávat, že opravdu nikdo není nenahraditelný. Možná ani moderátorská dvojice, která je s taneční show neodmyslitelně spjatá. 

Kde bude na podzim provádět diváky přímými přenosy? "Změny na postech moderátorů se nechystají. Zůstává populární dvojice Tereza Kostková a Marek Eben," prozradila tisková mluvčí ČT Vendula Krejčová deníku Blesk. Lidé si tak mohou oddechnout...

Čtěte také

Potvrzené jsou tak zatím dvě personální výměny. Chlopčíkovo místo v tříčlenné porotě zaujme navrátilec Jan Tománek, který se v loňské dvanácté řadě vrátil na parket. S herečkou Ivanou Chýlkovou ale moc daleko nedotančil. 

Sám se pak rozhodl skončit někdejší vítěz StarDance Marek Zelinka. "Do týmu StarDance přicházejí dva noví choreografové Ivana Hannichová a Martin Kolda. Od července budou spolupracovat s deseti páry nového ročníku soutěže a rozdělí si pozici hlavního choreografa," oznámila televize. 

Témata: StarDance Marek Eben Tereza Kostková