Ve StarDance dnes nikdo nevypadl. Porota ocenila Adamczykovou 30 body a potleskem ve stoje!

StarDance

Autor: Libor Frýdl

25. listopadu 2023 20:15 | Aktualizováno: 25. listopadu 2023 22:03

Dnes večer populární taneční soutěž StarDance nikdo neopustil, naopak se taneční páry rozrostly o vozíčkáře, kterým byl dnešní přenos věnován. Jako v každé řadě se i letos tančilo pro Centrum Paraple a namísto klasického vyřazování se lidé mohli zapojit formou dárcovských SMS zpráv. Během večera se vybralo téměř 21 milionů korun a padala i velmi vysoká hodnocení od poroty.

Dvanáctou řadu StarDance prozatím opustili herec David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná, jeho kolegyně Ivana Chýlková a dřívější porotce Jan Tománek, zpěvák a muzikant Richard Krajčo a jeho slovenská taneční partnerka Dominika Rošková, Tereza Mašková a tanečník Daniel Kecskeméti a minule Marek Adamczyk s Lenkou Norou Návorkovou.

Dnes večer však nevypadne nikdo. StarDance je dnes opět věnována Centru Paraple, kdy se tance zúčastní i vozíčkáři a lidé mohou přispět na konto centra jednorázovou SMS ve tvaru DMS PARAPLE 30, 90 nebo 190 na telefonní číslo 87 777 nebo každý měsíc díky trvalé dárcovské SMS ve tvaru DMS TRV PARAPLE 30, 90 nebo 190 na číslo 87 777.  

Jako první zatančili slowfox Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Porota jim vytkla chyby v pohybu, ocenila ale postavení a udělila jim 19 bodů. Josef Maršálek s Adrianou Maškovou zatančili paso doble. Porotě se nelíbila práce s nohama a za tanec udělila 21 bodů.

Rumba se Ivě Kubelkové a Martinu Prágrovi povedla natolik, že porota neměla téměř co vytknout. Ocenila ji dokonce 29 body. Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem zatančili paso doble, které bylo ještě lepší, než předchozí tanec, a vysloužilo si maximum, tedy 30 bodů.

Dariju Pavlovičovou a Dominika Vodičku porota ocenila za posun a ladnost. Jejich rumba jim vynesla 28 bodů. Následně páry předvedly hromadný tanec i spolu s vozíčkáři, na jejichž konto se vybralo během večera necelých 21 milionů korun.

Letošní ročník soutěže stejně jako v minulosti moderují Marek Eben a Tereza Kostková, výkony celebrit a jejich tanečních partnerů ale letos hodnotí pouze tři porotci, a sice Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer. 

V porotě se letos neobjevil Jan Tománek, který naopak tančil, a to s herečkou Ivanou Chýlkovou. Pekař Josef Maršálek utvořil pár s Adrianou Maškovou. Herci a zpěvákovi Richardu Krajčovi byla přidělena Dominika Rošková, olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokusí rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. David Prachař se na parketu objevil se Zuzanou Dvořákovou Šťastnou.

V sestavě dvanácté řady je i jeden manželský pár, televize jej samozřejmě rozdělila. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) si zatančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk tančí s Lenkou Norou Návorkovou. Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provádí televizním parketem Dominik Vodička. Zpěvačka Tereza Mašková spojila síly s Danielem Kecskemétim.

Témata: StarDance