Vděčná Monika Bagárová: Tohle jí pomohlo překonat smutek po zrušení show!

Monika Bagárová 3

Autor: Pavel Krejčí

20. května 2024 11:03

Monika Bagárová se v květnu musela vzdát svého snu, když oznámila, že plánovaný velký koncert v O2 areně nebude. Evidentně už se přes to ale přenesla. Roli v tom sehrává zejména rodinné štěstí. 

Jak známo, Bagárová má dceru Ruminku s uzbeckým MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem, rodina se jim ale rozpadla. Porotkyně a někdejší účastnice SuperStar ovšem sama nezůstala, dala se dohromady s fešným podnikatelem Leem. 

A právě s ním a svou dcerou se v pátek vyfotila ve výtahu, přičemž zářila s úsměvem od ucha k uchu. "Vděčná," napsala populární zpěvačka ke zveřejněnému snímku na instagramu.

Bagárová se i díky nejbližším přenesla přes zrušení zářijového koncertu v největší české hale. Rozhodnutí podle svých slov učinila z mnoha zásadních důvodů. 

"Vše, co dělám, dělám s radostí a snažím se ji předávat dál. Bohužel ale z mého Vysněného koncertu se mi radost začala vytrácet, až úplně zmizela. Dělat cokoliv bez radosti nedává smysl mě, jistě ani vám. Doufám, že mi mé rozhodnutí odpustíte," vysvětlila zpěvačka. 

Témata: Monika Bagárová