Václav Neckář nesedí doma na zadku! Kde se o víkendu ukázal slavný zpěvák?

Václav Neckář

Autor: Pavel Krejčí

8. dubna 2024 9:21

Václav Neckář loni oslavil kulaté 80. narozeniny, po nichž v podstatě přestal vystupovat. Tím pádem se logicky neukazuje tak často na veřejnosti. Přesto se populární zpěvák o uplynulém víkendu lidem ukázal. Kdy a kde? 

Neckář konkrétně dorazil na nedělní ligový fotbalový zápas v severočeských Teplicích, kterým ale moc štěstí nepřinesl. Severočeši totiž podlehli Hradci Králové 0:1. O jeho návštěvě informovali pracovníci klubu na sociální síti X.

Populární zpěvák si na zápas oblékl i teplický dres, který před dvaceti lety dostal jako dárek. "Pan Neckář ho dostal k 60. narozeninám a pořád ho věrně nosí, když přijede," uvedl klubový ředitel marketingu a komunikace Martin Kovařík.

Neckář odehrál poslední koncerty loni na podzim. Následovalo oznámení, které zaskočilo všechny fanoušky. "Od 1. ledna 2024 skupina Bacily ruší do odvolání všechna svá vystoupení. Omlouváme se všem divákům, našim fanouškům a za vzniklé komplikace všem pořadatelům," uvedli bratři Neckářovi. 

O zdravotním stavu staršího bratra se naposledy zmínil jeho mladší sourozenec Jan. "Je to takový konstantní stav, který se nevyvíjí moc dobře. Je to prostě stáří, co se dá dělat, ty neduhy se na nás podepisují. Špatně se mu chodí a hodně odpočívá," nechal se slyšet.

Témata: Václav Neckář